Rukou společnou a nerozdílnou základní členové.....
Jsou dvě zásadní hesla, která jsou v důležitosti sobě rovná, tohle je jedno...
extremo_lv.jpg
Na Hochfichtu

Na Hochfichtu

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (74 | 86%)
Nestojí to za moc (5 | 6%)

Biftek roku

Kousanec

Kousanec

..v náčelnickém boku ..
kolínko

kolínko

A tak nám to v průběhu rozjeté bíkové sezony přibývá ..následuje ale opravdu pikantní záležitost hlavně pro holky a to bůček náčelníka pro navigaci
a další kousek

a další kousek

do naší sádrové sbírky ...
a máme tady dalšího sádrového kluka , kombinace tmy a poměrně slušné rychlosti má bohužel za následek Pepínovo " pevnou ruku" asi na šest týdnů ... to nám to léto pěkně začíná
Po nedělní zdařilé jízdě jsem se rozhodl otevřít novou dimenzi soutěžního klání , kde budu pravděpodobně zaujímat přední pozice . Joo holt každej máme nějaké přednosti.Při nedělní jízdě se mi podařilo , co se asi jen tak někomu nepovede ,takže krátká charakteristika:
-při průjezku kamenitým tereném okolo ještě poměrné chladné říčky , myslím Vltava ,že se jmenuje se mi nepodařilo vycvaknout nohu z kufru a následoval nádherný pád na kamen pravým bůčkem , a po té pád, do již zmiňované Vltavy a komlpletní zanoření jezdce ,oře a nového Iphonu , všichni se divili co se děje ...i jáá .Bylo to opravdu osvěžující , poučné a úsměvné . Přikládám foto naraženého pravoboku a proflilu trasy s výzvou najde se mezi námi ještě větší lempl než jsem jáá???? Pojdˇte do toho ...
nědělní dopad.gif.png
peťovo bůček

peťovo bůček

No tak nám tady roste konkurence, dneska přijel Dalibor do práce ze Smědečku a celej radostnej, jak mu to jede si skočil přejezd za Homolema. Jak dopad můžete vidět tady, je to zdatný protikandidát, Peťo ;-)
Bůček

Bůček

Kolínko ;-)

Kolínko ;-)

Ovárek??
Tak a opět se ujímám vedení v této rubrice , po akci "CRASH TŘEBOŇ" .. a dobře mi tak !! , Takže přikládám fotomateriál , produktu lékařů ihned po operaci ,.. jo jo dráty , sádra a chirurgická ocel ,to je moje, pak foto kousance do holeně od převodníku .
repase pařátku

repase pařátku

po opravě

po opravě

kouše!!!

kouše!!!

Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky

Never start to stop, never stop to start


Always lead, never follow


Měníme rok, měníme sny, měníme touhy, měníme názory, měníme požadavky na výkupné, měníme partnerky, měníme auta, měníme zásobníky, ale nikdy neměníme své kamarády. (Al Capone 1936)Motto 1000 Miles - Adventure :

"Dílčí osobní vítězství, dosažení svého vlastního cíle, sebepřekonání, nabytí sebedůvěry, pocit pokory,
úcta k soupeři i přírodě, poznání i sebepoznání, strach i euforie, radost i bolest,....ale hlavně velké dobrodružství, by mělo být hlavní motor pro každého ...."


Steve Jobs, Standford, 2005

Keep looking. Don't settle.
.......
Stay Hungry. Stay Foolish.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one