Rukou společnou a nerozdílnou základní členové.....
Jsou dvě zásadní hesla, která jsou v důležitosti sobě rovná, tohle je jedno...
extremo_lv.jpg
Na Hochfichtu

Na Hochfichtu

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (74 | 86%)
Nestojí to za moc (5 | 6%)
I přes volání a výzvy na všechny strany ,jsem jel nakonec sám . Nutno podotknouti ,že diváci přišli o hodně. Po vydatném dvoudenním dešti , byl výlet ve znamení bláta s velkým"B", loužičky ,které mají za normálních podmínek cca 10cm ,jsem u jedné v lesíčku na Jivně provedl orientační měření , při nezdařeném pokusu o průjezd a následném vyprošťování kola ,výsledek cca 75cm. Takže souhrn , teplota průměrně 6st.C,celkem 4 pády , tři na rameno , jeden , ale parádní , Standovo stylem,při průjezdu stokou , plnou vody , pěkně na hlavičku (ať žije vynálezce helmy..pan Helmut , nebo kdo to byl..) .. technikou "...ako čevenáá myš, budětě rypákom ryť...., celkem cca 50km . Ale konec dobrý , všechno dobré ,koncovka nádherná sjezd, Švajckého singeltracku, je to opravdu zážitek , doporučuji vyzkoušet,nejlépe za sucha. Opravdu moc pěkné . rychlé , náručné na ruce a tělo.Profil a charakter trasy zaznamenán na sports-trackeru,rozdělen na dvě části, po výpadku telefonu .
Tak to je asi vše a ve čtvrtek už startujeme !!!.
Dlohý vrch

Dlohý vrch

Kleť z dálky

Kleť z dálky

20032011824.jpg
20032011825.jpg
na kopci

na kopci

Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky

Never start to stop, never stop to start


Always lead, never follow


Měníme rok, měníme sny, měníme touhy, měníme názory, měníme požadavky na výkupné, měníme partnerky, měníme auta, měníme zásobníky, ale nikdy neměníme své kamarády. (Al Capone 1936)Motto 1000 Miles - Adventure :

"Dílčí osobní vítězství, dosažení svého vlastního cíle, sebepřekonání, nabytí sebedůvěry, pocit pokory,
úcta k soupeři i přírodě, poznání i sebepoznání, strach i euforie, radost i bolest,....ale hlavně velké dobrodružství, by mělo být hlavní motor pro každého ...."


Steve Jobs, Standford, 2005

Keep looking. Don't settle.
.......
Stay Hungry. Stay Foolish.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one