Rukou společnou a nerozdílnou základní členové.....
Jsou dvě zásadní hesla, která jsou v důležitosti sobě rovná, tohle je jedno...
extremo_lv.jpg
Na Hochfichtu

Na Hochfichtu

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (74 | 86%)
Nestojí to za moc (5 | 6%)
29.10.10
Míra, Standa, Petra, Šárka, Peťa, Fíla

Asi nejlepší trasa roku 2010, cesta na kluka standart, ale potom!
po červené po hřebeni, pak po cyklostezce po svážnici až do Nové Vsi, Zkratkou přes Brloh na krásnou vyhlídku (!) a odtud neuvěřitelnou cestou do Třešňového újezdce a odtud k Michalovi na apaluchu.
Výborná svačinka, jak masová tak buchtičková, semtam kněžna svijanská a pak tradá na CB, potmě s čelovkama a světýlkama na Hlubokou doprovodit holky a pak domu tak na půl devátou a tak 90, asi...
fotky holt později, Bluetooth nějak nemaká, sorry...

Od Mirdy:
V pátek bylo volno, mělo být krásně a tak jsem si řekl, proč nevyužít krásného podzimního dne a nejet na cyklovýlet. Pravda, při představě, že výlet vede Fíla s Peťou, kteří poctivě spiningují, se mi začaly dělat drobné pupínky po celém těle. V poledne byl sraz u kašny na náměstí v ČB.
Byl jsem tam o chvilku později, ale ne poslední. Fíla s holkama mě už zdálky vítali a Fíla mi hned pochválil přední světýlko. Vzhledem k tomu, že bylo teprve poledne mě vůbec nenapadlo, že ho budu potřebovat. S drobným spožděním dorazil i Peťa a Standa. Zrovna šla kolem Leoš. Dělala, že nás nevidí. Dobře věděla, proč s náma dneska nepojede.
Vyrazili jsme vstříc novým zážitkům a já jsem se teprve při výjezdu z města zeptal, kam že to vlastně dneska máme namířeno. Vzhledem k dámskému osazení, jsem očekával nějakou jemnou trasu. Když jsem se dozvěděl, že jedeme na Kluka, tak mi prasknul první pupínek. Miluju kopce! Všechno probíhalo hladce. Na Kluka jsem se vyhoupnul jak na hromádku hlíny. Tam pokračovalo moje dotazování kudy dál. Prej k Michalovi na chalupu. Říkám, no ale ten má chalupu ve Lhenicích a to je hrozně daleko. Byl jsem uklidněn, že chalupu ve Lhenicích nemá, ať se nebojím.
Tak jsme jeli cestou necestou. Příjemné bylo, že vedoucí výpravy vůbec na sobě nedal znát, že bloudíme. Začalo mi to být divné až když jsme vyjeli mega kopec nad Brloh a mě se zdálo, že začínáme bloudit v kruhu. Ale pohled z kopce na krásnou podzimní krajinu a průjezd lesama okolo nádherných zapomenutých stavení mě nepřestalo konejšit. Sledoval jsem tachák a bylo mi divný, že už mám ujeto skoro 50 km a pořád se cesta neobrací směrem k domovu. Navíc mi došlo pití, tak jsem se najed zaprášených jablek u silnice. To mi žízeň nezahnalo, spíš naopak. Když už jsem byl skoro bez síly, kolo jsem už jen tlačil, zeptal jsem se Fíly, jestli opravdu ví kde jsme a kdy už bude ta slíbená Michalova chaloupka. Snažil jsem se při tom zamaskovat mojí zoufalost. Fíla mi už potřetí řekl, že za timhle kopcem, ketrý je poslední bude ještě les a pak asi tři kiláky a jsme tam. Myslel jsem, že se poseru a to už jsem v tom nebyl sám, protože holky za mnou už taky nemohly. Ale tentokrát Fíla nelhal. Skutečně se v lese na kopečku vyloupla krásná chaloupka.
Michal s manželkou Janou nás přivítali s otevřenou náručí. Dostali jsme královské pohoštění. Tlačenka, klobáska, uzený, kafíčko, buchtička a svijanská nepasterovaná jedenáctka mi udělala v bříšku jako v pokojíčku a najednou se mi výlet začal moc líbit. Ani mi nevadilo, že právě zapadlo sluníčko a že teplota klesla z krásných 17 na 7 stupňů celsia. Po hodince odpočinku jsem doplnil vak s vodou úplně doplna, protože jsem si nebyl jistý co mě může čekat a vyrazili jsme k domovu.
Po krátkém, asi kilometrovém sjezdu lesem jsme vyjeli v nějaké vesnici. Ptám se, co je to za krásnou vísku? To jsou přece Lhenice ty oslíku! No a to mi prasknul druhej pupínek. Já měl totiž celou dobu za to, že do Lhenic nejedem. No ale tentokrát to kluci na špici vzali skutečně nejkratší cestou domu. Holky jsme doprovodili na Hlubokou, kde měli pronajatou ubikaci a my dál pokračovali po stezce kolem Vltavy do ČB. S Fílou jsme se rozloučili u něj před barákem a jeli už jen ve třech přes Vráto směr Ruďák domu. Ale pozor! Ve vinárně U Jorka u paní Pořádkové se svítilo. Ani jsme se moc nerozmýšleli a už jsme seděli vevnitř. Paní nám schovala kola do průjezdu, aby nám je nějací ožralové neotestovali cestou z hospod a my jsme si mohli v klídku vychutnat zaslouženou Plzničku, frťánka hruštičky, lahvinku červenýho, lahviku bílýho, ještě jednu lahvinku bílýho a ještě lahvinku kopřivovýho. Výtečná tečka a lék na popraskané pupínky.
Děkuji Michalovi a Janě za královské pohoštění, vedoucímu zájezdu za výběr skvělé podzimní trasy, ostatním zúčastněným za příjemnou společnost, paní Pořádkové za nápoje a schovaná kola, panu Pořádkovi za kopřivové víno, mojí ženě za to že na mě doma čeká, mojí matce za to, že mě porodila a mě za to, že mě tak staršně po kolech chutná! A všem ostatním co dečetli až sem za to, že tyhle blbosti vůbec čtou.
Pic a kolům zdar!!!
Míra
Profil

Profil

95 km a 1274 výškových
Pohled z kluka
Pohled z kluka
České chalupy
České chalupy
Podnoveský rybník
Podnoveský rybník
Nad Brlohem
Nad Brlohem
Všichni na Klukovi
Všichni na Klukovi
Všichni na Klukovi
Všichni na Klukovi
Šárka na Klukovi
Šárka na Klukovi
Petra na klukovi
Petra na klukovi
Fíla s Peťou na Klukovi
Fíla s Peťou na Klukovi
Jedeme dál
Jedeme dál
Fílu srazil autobus
Fílu srazil autobus
U Michala na chaloupce
U Michala na chaloupce
U Jorka
U Jorka
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky

Never start to stop, never stop to start


Always lead, never follow


Měníme rok, měníme sny, měníme touhy, měníme názory, měníme požadavky na výkupné, měníme partnerky, měníme auta, měníme zásobníky, ale nikdy neměníme své kamarády. (Al Capone 1936)Motto 1000 Miles - Adventure :

"Dílčí osobní vítězství, dosažení svého vlastního cíle, sebepřekonání, nabytí sebedůvěry, pocit pokory,
úcta k soupeři i přírodě, poznání i sebepoznání, strach i euforie, radost i bolest,....ale hlavně velké dobrodružství, by mělo být hlavní motor pro každého ...."


Steve Jobs, Standford, 2005

Keep looking. Don't settle.
.......
Stay Hungry. Stay Foolish.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one