Rukou společnou a nerozdílnou základní členové.....
Jsou dvě zásadní hesla, která jsou v důležitosti sobě rovná, tohle je jedno...
extremo_lv.jpg
Na Hochfichtu

Na Hochfichtu

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (74 | 86%)
Nestojí to za moc (5 | 6%)
31.7.10
Fíla, Fíla, Terezka
Na téhle akci byla zastoupena pouze Fílova rodina tentokrát v počtu tří členů závodních a jednoho doprovodu.
Terezka odrážedla vyrážela z poslední řady a dorazila někde v půlce, Fíla junior po hromadné havárii vyrážel předposlední a v jednom kole předjel tak půlku závodníků aby v cílové rovince před psolední vracečkou smáznul dalšího soupeře a dojel tak někde v polovině.
Fíla senior - woe to je hrozný - vyrazil tentokrát polozběsilým tempem a na prvních 30 kilometrech cestou do Vimperka do toho dal úplně všechno...
Když se trať a profil obrátili zpátky na Zadov, tak se kromě úbytku sil objevili i podezřele sílící zvuky z předního náboje starého dobrého modrého bleska HEAD, který se asi 8 km za Vimperkem definitivně rozloučil.
asi 4 km na asfalt a pak asi 4 km do Zdíkova, kde jsem použil 50 korun, které jsem měl sebou na a) telefon za 9 km pro přivolání odvozu b) na jednu plzeň za 35 c) na 6 korun dýška.
Tím skončil pro mne závod na Zadově a pro modrého bleska jeho kariéra jak závodní tak naše společná. Po třech letech, SPOUSTĚ zážitků a čtyřech tisících kilometrů byl Zadov tím posledním, co jsme společně prožili a po krátkém výběru byl blesk prodán a vyměněn za nového společníka - Author Vision, viz další akce Ginat24 Vimperk....
DSC01349.JPG
DSC01350.JPG
DSC01351.JPG
DSC01352.JPG
DSC01353.JPG
DSC01354.JPG
Obraz0192.jpg
Obraz0193.jpg
Obraz0194.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky

Never start to stop, never stop to start


Always lead, never follow


Měníme rok, měníme sny, měníme touhy, měníme názory, měníme požadavky na výkupné, měníme partnerky, měníme auta, měníme zásobníky, ale nikdy neměníme své kamarády. (Al Capone 1936)Motto 1000 Miles - Adventure :

"Dílčí osobní vítězství, dosažení svého vlastního cíle, sebepřekonání, nabytí sebedůvěry, pocit pokory,
úcta k soupeři i přírodě, poznání i sebepoznání, strach i euforie, radost i bolest,....ale hlavně velké dobrodružství, by mělo být hlavní motor pro každého ...."


Steve Jobs, Standford, 2005

Keep looking. Don't settle.
.......
Stay Hungry. Stay Foolish.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one